Tanévnyitó ünnepségek (2025.08.30-31.)
Augusztus 30.-án iskolánk küldöttsége Szentendrére utazott, ahol részt vettek a Kárpát-medencei református iskolák közös tanévnyitó ünnepségén.
Augusztus 31.-én idehaza is tanévnyitóra gyülekeztünk a templomba. Arany-Michels Tímea igei szolgálata után az énekkar énekelt, az első osztályosok szavaltak és Zsombor bácsi megnyitotta a tanévet.

